W listopadzie nasza szkoła brała udział w projekcie „BohaterON w Twojej Szkole 2023” realizowanym pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Klasa piąta i szósta pracowały ze słuchowiskiem „Mały roznosiciel nadziei”, którego bohater – Staś – dostarczał wiadomości wysyłane swoim rodzinom przez powstańców. W ten ciekawy sposób na lekcji zostały zrealizowane cele historyczno-patriotyczne i przybliżony został uczniom temat Powstania Warszawskiego. Większości podobała się ta niecodzienna lekcja.

Jako potwierdzenie realizacji projektu szkoła otrzymała dyplom, którym niezwłocznie się chwalimy. Wraz z dyplomem dostaliśmy również gry historyczne „Cenzura” do wykorzystania na lekcji w starszych klasach.