„230 lat polskiego patriotyzmu – gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie”.  Konkurs: „Poeta płonącej Warszawy”

By uczcić tegoroczne obchody 230 lat polskiego patriotyzmu Lubuski Urząd Wojewódzki zorganizował  konkursy o tematyce patriotycznej „230 lat polskiego patriotyzmu – gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie”

Pierwszy konkurs pn. „Poeta płonącej Warszawy” upamiętnia 100. rocznicę urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Jego przedmiotem było wykonanie gazetki lub infografiki przedstawiającej życie i twórczość poety. Uczniowie naszej szkoły- Natalia Sarbok, Mateusz Okuniewski i Stanisław Marczyński – przystąpili do konkursu i stworzyli piękne prace. Na wyniki trzeba jeszcze poczekać, ale my już gratulujemy ciekawych pomysłów i wykonania zadania.

H.N.

Prace naszych uczniów:

Mateusz Okuniewski

Nataia Sarbok

Stanisław Marczyński