spcigacice@wp.pl

Rekrutacja do klasy pierwszej

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Melchiora Wańkowicza w Cigacicach informuje, że wszystkie złożone wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej zostały rozpatrzone pozytywnie i dzieci zostały zakwalifikowane do klasy I Szkoły Podstawowej im. Melchiora Wańkowicza w Cigacicach.

Zgodnie z harmonogramem, rodzice zakwalifikowanych dzieci powinni do 28 kwietnia 2020 r. potwierdzić wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia. Oświadczenie można wypełnić w szkole, zostały wyłożone na stoliku zaraz przy wejściu. Po wypełnieniu oświadczenia bardzo prosimy włożyć dokument do koperty (również są dla Państwa przygotowane) i wrzucić do skrzynki znajdującej się przy drzwiach wejściowych.

Oświadczenie można również pobrać ze szkolnej strony. Umieszczone zostały w zakładce – dokumenty szkolne – rekrutacja.

Wypełnione oświadczenie można przesłać mailem na adres: spcigacice@wp.pl

Przed wejściem do szkoły należy zdezynfekować dłonie specjalnym żelem, dostępnym przy drzwiach wejściowych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 859 383.